Alumiiniumaknad

Alumiiniumaknad

Stiilne, turvaline, soojapidav ja hooldusvaba

Aknad peavad ruumis täitma mitut funktsiooni: nad annavad valgust ja pakuvad vaadet ümbritsevale, aga samal ajal kaitsevad meid talvel külma ja suvel liigse kuumuse eest, summutavad müra ning hoiavad eemal kutsumata külalised. Kõige selle juures peavad aknad sulanduma hoone arhitektuuriga, mis omakorda eeldab aknatootjalt suurt paindlikkust akende kujus, konstruktsioonis ning viimistluses. Alumiiniumaknad lubavad kombineerida kõiki neid nõudeid, aga säilitada sealjuures peaaegu täieliku disainivabaduse.

Alumiiniumaken

Miks valida alumiiniumaknad

Kõrge kvaliteet ja pikk eluiga

Alumiiniumaknad on väga ilmastikukindlad, vähenõudlikud ja põhimõtteliselt hooldusvabad, nõudes vaid harva puhastamist. Kvaliteetsed, nüüdisaegse tehnoloogia abil toodetud alumiiniumaknad kestavad aastakümneid, kaotamata esialgseid omadusi.

Märgatav energiasääst

Ebapiisava isolatsiooniga aknad põhjustavad suuri küttearveid ja energiakadu. Tänapäevased alumiiniumaknad aitavad tänu tõhusale soojusisolatsioonile energiat säästa. Vanade akende väljavahetamine on pikas perspektiivis suurepärane investeering ja lisaväärtusena parandab ka hoone välimust.

Laiad disainivõimalused

 Olgu tegemist uue ehitise või renoveeritava hoonega, alumiiniumaknad pakuvad lõputult võimalusi disainida aknad vastavalt hoone arhitektuurile ja isikupärale. Disainivabadust iseloomustavad minimaalsed profiilijooned, suured klaaspinnad ja maksimaalne vaade.

Alumiiniumaknad

Hooldusvabad

Kui võrrelda teiste aknamaterjalidega on alumiiniumprofiilidest akendel kõige pikem eluiga. Alumiiniumaknad on ka väga madalate hoolduskuludega: neid on vaja vaid aeg-ajalt puhastada. Vaid väga sagedasti kasutatavaid aknaid tuleb vahel ka kergelt reguleerida, aga muus mõttes on need põhimõtteliselt hooldusvabad.

Ilmastikukindel

Alumiinium annab akendele tugevuse ja stabiilsuse, mis võimaldab toota suuri klaaspindu kitsa profiilijoonega. Kasutame kõrgeima kvaliteediga värvimistehnoloogiat, mis annab aknaraamile ilmastikukindla pinna ja kaitse UV-kiirguse eest.

Partnerid

Ponzio
Sapa
Heroal
Assa-Abloy
Fuhr