Alumiiniumuksed

Alumiiniumuksed

Stiilne, turvaline, soojapidav ja hooldusvaba

Toodame ja paigaldame alumiiniumuksi väga erinevatele majadele – nii tootmis-, äri- kui ka eluhoonetele. Alumiiniumustel on ületamatud soojusjuhtivuse, heli- ja ilmastikukindluse ning turvalisuse näitajad. Võite kujundada endale kas või personaalse disainiga ukse, mis vastab kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele!

Disainitud välisuksed

Maja välisuks peab vastama kõrgeimale standardile, kuna jätab majast kõige tähtsama esmamulje ja annab hoonele isikupära. Välisuksed peavad veel täitma funktsionaalseid ülesandeid, nagu turvalisus ja soojapidavus. Välisukse valikul ei tohiks Te midagi juhuse hooleks jätta. Kui valite alumiiniumist välisukse, võite olla kindel, et uks on praktiliselt hooldusvaba ning selle eluiga ületab kõiki teistest materjalidest välisuksi turul. Alumiiniumist välisuksed pole mitte ainult kvaliteetsed ja vastupidavad, vaid pakuvad ka palju disainivõimalusi alates väga suurest värvitoonide valikust kuni pinnaviimistluse variantideni (nt puidu ja betooni imitatsioonid).

Miks valida alumiiniumuksed

Personaalne disain

Suudame pakkuda väga laia viimistluste valikut nii eri materjalide imitatsiooniga kui ka kõigis läikeastmetes värvitoonidega. Pole tähtis, millise stiili ja viimistluse valite, tagame alati kõrgeima kvaliteedi! Uksepaneelide disainivõimalused on piiramatud, täpsemad kujundusnäidised leiad kataloogist.

Alumiiniumuks

Kodu kaitse

Kodu peab olema turvaline. Pakume eri hinna- ja turvalisusklassis välisuksi, muu hulgas kõrgeima murdvarguse vastase kaitse klassiga RC3. Valida saab ka helipidavuse taseme, kõrgeim pakutav tase on helipidavuse klass 5. Kõik uksed on ilmastikukindlad ning kestavad kõigis ilmaoludes.

Nutikas välisuks

Soovi korral saate meie alumiiniumukse ühildada peaaegu iga nutika kodu süsteemiga turul, mis tagab maksimaalse kasutusmugavuse. Välisuste tööd saate juhtida koodilugeja, sõrmejälje või nutitelefoniga. Rohkem infot leiate kataloogist.

Hooldusvabad

Kui valite alumiiniumist välisukse, võite olla kindel, et uks on põhimõtteliselt hooldusvaba ning selle eluiga ületab kõiki teistest materjalidest välisuksi turul.

Kataloog

Disain välisuksed alumiiniumist

Partnerid

Ponzio
Sapa
Heroal
Assa-Abloy
Fuhr