Klaas-alumiinium talveaed AWG 120

Klaas-alumiinium talveaed AWG 120

Talveaia lahendus põhjamaisesse kliimasse. Meie pikendame Teie suve.

Rohkem valgust, rohkem ruumi ja rohkem elurõõmu: talveaed on ideaalne võimalus elamispinna laiendamiseks.

Alumiiniumist ja klaasist kombineeritud talveaed on hooldusvaba ja arhitektuurset silmailu pakkuv lahendus. Pakume Teile võimalikult avarat ja minimaalse profiilikasutusega lahendust, et olemasolev hoone sulanduks uue ilmega ega muudaks visuaalselt hoone arhitektuuri.

Talveaed on põhjamaises muutuvas kliimas parim lahendus varajase kevade ja hilise suve nautimiseks. See kaitseb ootamatute ilmastikuolude eest, kui korraldate tagahoovis sünnipäevi või muid üritusi. Talveaeda saab aastaringselt kasutada ja heitlike ilmade korral on see parim koht, kus veeta kvaliteetaega pere ja sõpradega.

AWG120 on ühekordse klaasiga nn külm lahendus, mille seinad on avatavad ja mitteavatavad terrassiklaasid.

Teie mõõdud, meie teostus. Projekteerime ja valmistame kõik talveaiad, võttes arvesse Teie erisoove, ja kujundame sobivaima lahenduse.

Talveaia seinteks kasutamine

Klaas-alumiinium talveaed

Standardsed mudelid

Talveaia standartsed konstruktsioonid

Meie eelised

  • Talveaia projekteerimine vastavalt kliendi soovidele ja mõõtudele.
  • Vundamendi ja terrassi ehitus, võtmevalmis lahendus.
  • Talveaiaga ühilduvad avatavad ja mitteavatavad süsteemid, lükand- või volditavad terrassiklaasid, reguleeritava kõrgusega klaaspiirded, kinnised klaasseinad, avatavad aknad ja uksed.
  • Lisatarvikute paigaldamise võimalus, valgustid, pistikupesad, soojuskiirgurid, sademevee äravoolusüsteemid, fassaadikardinad, päikesekaitse lamellid.
  • Kamina paigaldamise võimalus.
  • Lai viimistlusvalik RAL-värvikaardi alusel, võimalik pulbervärvida struktuursete erivärvidega.
Klaas-alumiinium talveaed klaaskatus

Kuidas planeerida talveaia ehitust

Talveaia planeerimisel on esmatähis kasutusotstarve, mis eesmärgil kõrvahoonet või juurdeehitist kasutama hakkate. Mõelge läbi mööbli, tehnika, valgustuse, vee ja elektri paigutus, et oleks tagatud hilisem maksimaalne kasutusmugavus. Lähtuvalt sellest saate määrata hoone suuruse ja kuju. Kindlasti seab omad piirangud olemasolev hoone või terrass. Talveaia külgedeks saate kasutada avatavaid terrassiklaase, klaasseinu, uksi ja aknaid. Talveaia katuse saame klaasida kirka või toonitud päikesekaitseklaasiga. Kui hoone ehitatakse juurdeehitisena olemasolevale hoonele, soovitame kasutada klaasitud katust, mis tagab loomuliku päevavalguse pääsu hoonesse.

Esmase hinnapäringu saamiseks saatke palun soovitud talveaia plaanilised mõõdud ja lühikirjeldus enda soovidega. Kindlasti tuleb kasuks pilt olemasolevast olukorrast. Kui soovite rohkem infot ja tehnilist konsultatsiooni, võtke palun ühendust meie meeskonnaga, kes aitavad Teil leida optimaalse ja sobiva lahenduse.

Klaasiteave

https://glassolutions.ee/et/products
https://glassolutions.ee/et/klaasiteave

Viimistlus

RAL-värvitoonid

RAL värvitoonid

Struktuur värvitoonid

Struktuur värvitoonid